CMD30DN03
MFR.Part #
CMD30DN03
JLCPCB Part #
C22364948
Package
TO-252-4L
Description
-55℃~+150℃ 14mΩ@10V 2 N-Channel 2.5V 25W 30A 30V 70pF 7nC@4.5V 820pF 820pF N-Channel TO-252-4L MOSFETs ROHS