CMD12N15B
MFR.Part #
CMD12N15B
JLCPCB Part #
C6939672
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10nC@10V 12A 150V 15pF 18pF 370mΩ@10V 3V 430pF 50W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS