CMB80N70
MFR.Part #
CMB80N70
JLCPCB Part #
C7501159
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 150W 210pF 2V 3.5nF 68V 75nC 80A 8mΩ TO-263 MOSFETs ROHS