CMB80N06P
MFR.Part #
CMB80N06P
JLCPCB Part #
C6939663
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.35nF 145W 15mΩ@10V 200pF 550pF 60V 70nC 80A N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS