CMB110N08
MFR.Part #
CMB110N08
JLCPCB Part #
C20625143
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 137nC 250W 400pF 4V 6.8mΩ@10V 7.5nF 7.5nF 80V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS