KFB-1270-12.7-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KFB-1270-12.7-2P
JLCPCB Part #
C19711796
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 12.7mm 1kV 1x2P 2 2P 57A 6~26 M4 插件,P=12.7mm Screw Terminal Blocks ROHS