KF7620-7.62-3P
MFR.Part #
KF7620-7.62-3P
JLCPCB Part #
C475105
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 1x3P 3 32A 3P 4 450V 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS