KF67S-27.0-4P
MFR.Part #
KF67S-27.0-4P
JLCPCB Part #
C707809
Package
P=27mm
Description
-30℃~+120℃ 1 170A 1kV 1x4P 2/0~10 27mm 4 4P 50 Black With Cover Plate P=27mm Barrier Terminal Blocks ROHS