KF58SM-10.0-10P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF58SM-10.0-10P
JLCPCB Part #
C964523
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10mm 12~22 1x10P 32A 4 750V Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS