KF48SM-9.5-3P
MFR.Part #
KF48SM-9.5-3P
JLCPCB Part #
C707685
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 3 32A 3P 4 750V 9.5mm Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS