KF48C-9.5-9P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF48C-9.5-9P
JLCPCB Part #
C964448
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x9P 32A 4 750V 9 9.5mm 9P Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS