KF2EDGV-7.62-10P
MFR.Part #
KF2EDGV-7.62-10P
JLCPCB Part #
C441362
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 15A 1x10P 400V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS