KF2EDGV-2.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGV-2.5-6P
JLCPCB Part #
C441314
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 130V 1x6P 2.5mm 5A 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS