KF2EDGR-3.81-3P
MFR.Part #
KF2EDGR-3.81-3P
JLCPCB Part #
C441183
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS