KF2EDGRT-3.81-2*9P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGRT-3.81-2*9P
JLCPCB Part #
C19711881
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 18P 2 2x9P 3.81mm 300V 8A 9 Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS