KF2EDGRT-3.81-2*10P
MFR.Part #
KF2EDGRT-3.81-2*10P
JLCPCB Part #
C19711882
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 10 2 20P 2x10P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS