KF2EDGK-7.62-12P
MFR.Part #
KF2EDGK-7.62-12P
JLCPCB Part #
C440889
Package
P=7.62mm
Description
1 12 12P 12~24 15A 1x12P 2.5 400V 7.62mm Green Plug P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS