KF2EDGKVG-3.81-2*3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKVG-3.81-2*3P
JLCPCB Part #
C2923135
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 160V 16~28 2 2x3P 3 3.81mm 6P 7A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS