KF2EDGKRM-3.81-2*8P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKRM-3.81-2*8P
JLCPCB Part #
C2923212
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 160V 16P 16~28 2 2x8P 3.81mm 7A 8 Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS