KF2EDGKRM-3.81-2*2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKRM-3.81-2*2P
JLCPCB Part #
C2923206
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 160V 16~28 2 2 2x2P 3.81mm 4P 7A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS