KF2EDGKM-7.5-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKM-7.5-2P
JLCPCB Part #
C976466
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x2P 2 2.5 2P 400V 7.5mm Green Plug Screw P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS