KF2EDGKBM-3.81-9P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKBM-3.81-9P
JLCPCB Part #
C441042
Package
P=3.81mm
Description
1 1.5 16~28 1x9P 250V 3.81mm 7A 9 9P Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS