KF2EDGJVC-3.5-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGJVC-3.5-3P
JLCPCB Part #
C2975125
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13A 1x3P 3 3.5mm 320V 3P Board Side/Socket - Closed Orange Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS