KF2EDGB-3.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGB-3.5-5P
JLCPCB Part #
C6394081
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Board Side/Plug Green Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS