KF2EDGB-3.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGB-3.5-3P
JLCPCB Part #
C6394079
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Board Side/Plug Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS