KF2EDGBM-3.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGBM-3.5-6P
JLCPCB Part #
C6394102
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.5mm 300V 6 6P 8A Board Side/Plug Green Screw Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS