KF250NH-3.81-1P
MFR.Part #
KF250NH-3.81-1P
JLCPCB Part #
C976575
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 1.5 15A 16~20 1P 1x1P 250V 3.81mm Green 插件,P=3.81mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS