KF24B-7.62-2*2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF24B-7.62-2*2P
JLCPCB Part #
C6392853
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+130℃ 14~22 2 2 2.5 24A 250V 2x2P 3.81mm 4P M3 P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS