KF236-7.5-8P
MFR.Part #
KF236-7.5-8P
JLCPCB Part #
C976611
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 14~24 1x8P 450V 7.5mm 8 8P Green 插件,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS