KF236-7.5-6P
MFR.Part #
KF236-7.5-6P
JLCPCB Part #
C976609
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 14~24 1x6P 450V 6 6P 7.5mm Green 插件,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS