KF206-7.5-6P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF206-7.5-6P
JLCPCB Part #
C475243
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 41A 6 6 6P 7.5mm Right Angle 插件,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS