UPB321611T-300Y-N
MFR.Part #
UPB321611T-300Y-N
JLCPCB Part #
C142025
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 12mΩ 30Ω@100MHz 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS