SQV322520T-2R7K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SQV322520T-2R7K-N
JLCPCB Part #
C280656
Package
SMD
Description
2.7uH 320mA 900mΩ ±10% SMD Power Inductors ROHS