SLF1265T-330M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1265T-330M-N
JLCPCB Part #
C329616
Package
SMD
Description
2.8A 2.8A 33uH 49mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS