SDT0402T-470M-N
MFR.Part #
SDT0402T-470M-N
JLCPCB Part #
C329843
Package
SMD
Description
340mA 340mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS