SDT0402T-101M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SDT0402T-101M-N
JLCPCB Part #
C329845
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.1Ω 100uH 240mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS