SBJ100505T-601Y-N
MFR.Part #
SBJ100505T-601Y-N
JLCPCB Part #
C142038
Package
0402
Description
1 300mA 600mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS