PBY201209T-300Y-N
MFR.Part #
PBY201209T-300Y-N
JLCPCB Part #
C142058
Description
-55℃~+125℃ 1 15mΩ 30Ω@100MHz 4A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS