PBY160808T-100Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
PBY160808T-100Y-N
JLCPCB Part #
C142081
Package
0603
Description
1 10Ω@100MHz 20mΩ 4A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS