PBY100505T-100Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
PBY100505T-100Y-N
JLCPCB Part #
C142088
Package
0402
Description
1 10Ω@100MHz 2A 30mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS