NLC322522T-2R2J-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
NLC322522T-2R2J-N
JLCPCB Part #
C2847127
Package
SMD,3.7x2.9mm
Description
130mΩ 2.2uH 20@7.96MHz 68MHz 970mA ±5% SMD,3.7x2.9mm Inductors (SMD) ROHS