NLC252018T-2R2J-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
NLC252018T-2R2J-N
JLCPCB Part #
C285674
Package
SMD
Description
1.2A 2.2uH 500mΩ Unshielded Inductor ±5% SMD Power Inductors ROHS