NL201614T-2R2J-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
NL201614T-2R2J-N
JLCPCB Part #
C280600
Package
SMD
Description
1.4Ω 2.2uH 250mA Unshielded Inductor ±5% SMD Power Inductors ROHS