MRSC252A12-4R7M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MRSC252A12-4R7M-N
JLCPCB Part #
C5208069
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.3A 1.7A 200mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS