MHCI04015-1R5M-R8
MFR.Part #
MHCI04015-1R5M-R8
JLCPCB Part #
C373730
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1.5uH 3.5A 50mΩ 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS