MHCC12050-1R0M-R7
MFR.Part #
MHCC12050-1R0M-R7
JLCPCB Part #
C329553
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
1uH 2.5mΩ 29A 37A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS