LVS808040-3R3M-N
MFR.Part #
LVS808040-3R3M-N
JLCPCB Part #
C280556
Package
SMD,8x8mm
Description
15mΩ 3.3uH 6A 7.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS