LVS808040-330M-N
MFR.Part #
LVS808040-330M-N
JLCPCB Part #
C2847118
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 110mΩ 2.07A 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS