LVS808040-2R2M-N
MFR.Part #
LVS808040-2R2M-N
JLCPCB Part #
C285819
Package
SMD,8x8mm
Description
11.5mΩ 2.2uH 7.2A 9.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS