LVS808040-150M-N
MFR.Part #
LVS808040-150M-N
JLCPCB Part #
C280555
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 3.2A 50mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS